تولید کننده: Fox
کد محصول: لیتری فاکس دای
موجودی: در انبار
25,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 25,000 تومان

گزینه های در دسترس

تعداد

Icon پرسش در مورد این کالا
پشتیبانی مشتریان
  • Email

    info@edarionline.com

  • Phone

    شنبه تا جمعه : 8:00 الی 17:00

فرم تماس با ما

جوهر پرینتر لیتری فاکس مخصوص پرینترهای اپسون- قابل استفاده درهمه ی پرینترهای Epson

مرجع فروش اینترنتی و لیست قیمت جوهر پرینتر های اپسون با بهترین قیمت به صورت آنلاین در سایت اداری آنلاین - و امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

جوهر پرینترهای Epson

نمایش محصولات

پرینتر جوهرافشان اپسون یکی از پرینترهای پرطرفدار موجود در بازار است و دلیل عمده آن نصب آسان مخزن یا استفاده از کارتریج قابل شارژ است.شما به خوبی میدانید که هزینه کارتریج فابریک بسیار زیاد است و استفاده از آن مقرون به صرفه نمی باشد لذا چاره کار استفاده از کارتریج قابل شارژ و یا مخزن است.کارتریج قابل شارژ یا مخزن را می توان به راحتی با جوهر مخصوص پرینترهای اپسون شارژ کرد و با این روش چندین برابر در هزینه چاپ صرفه جویی می شود.جوهر پرینتر اپسون لیتری فاکس یکی از چند جوهر معتبر برای پرینترهای اپسون است.

جوهر پرینتر اپسون لیتری فاکس تهیه شده از بهترین مواد اولیه بایر آلمان و سازگار با هد چاپگر می باشد.نشان برجسته جوهر FOX به شما این اطمینان را میدهد که جوهر اصل و معتبر خریداری می نمایید. لذا در زمان خرید جوهر fox حتما نشان برجسته روی بطری را بررسی نمایید.

جوهر Fox به واسطه مزایای فراوانی که دارد هم اکنون یکی از برندهای محبوب بین کاربران می باشد.جوهر لیتری فاکس نسبت به بسته بندی کوچکتر آن مقرون به صرفه تر است که این مهم سبب شده است کاربران حرفه ای که تیراژ چاپ بالا دارند از این جوهر استفاده نمایند.

قابل ذکر است برند هایی از جمله جوهر FOX به دلیل شهرت و اطلاع عموم از قیمت آن سبب جلوگیری از سوءاستفاده شده و دریافت سود بیشتر از مشتری را ناممکن ساخته است.لذا مشتریان گرامی یک محصول معتبر و با کیفیت را با قیمت واقعی و مناسب می توانند خریداری نمایند.

با گسترش پرینترهای جوهرافشان یکی از برندهای مطرح بازار پرینترهای جوهرافشان Epson است که هر روز هم به تعداد هواداران اپسون افزوده می شود. در حال حاضر پرینترهایی اپسون موجود در بازار در نوع 4 رنگ ، 6 رنگ و 8 رنگ موجود است که به تناسب جوهر پرینترهای Epson نیز در 8 رنگ در بازار موجود می باشد.شما به خوبی بر این امر واقف هستید که کارتریج فابریک با توجه به هزینه زیادی که دارد مقرون به صرفه نیست و بهترین گزینه استفاده از جوهر پرینترهای Epson و کارتریج قابل شارژ یا مخزن است .لذا این مهم  باعث افزایش عرضه و تقاضا و تنوع بیشتر در جوهر پرینترهای Epson شده است و تنوع برند در جوهر پرینترهای اپسون نسبت سایر پرینترها بیشتر است.


قطعا شما از اهمیت و نقش جوهر در سلامت دستگاه مطلع اید. ما و شما دریافیتم که دقت در خرید جوهر مصرفی برای پرینتر امری ضروریست و ارتباط مستقیم با عمر مفید چاپگر دارد.لذا ما بهترین جوهر پرینترهای Epson را در این مجموعه به شما ارائه می نماییم.

جوهر
رنگ Black, Cyan, Light cyan, Light Magenta, Magenta, Yellow
قابل استفاده در پرینتر های همه پرینترهای Epson
مقدار یک لیتر
نوع جوهر دای (Dye)

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
Image
Image